Titan Gel (Gold a Original) recenze: návod, cena, nalezení v lékárnách

Titan Gel Gold je na trhu pro muže novým produktem, proto se na internetu objevují nejrůznější otázky o jeho účincích. Funguje tak, jak slibuje výrobce nebo jde jen o další marketingový trik? Níže podrobně zvážíme všechny vlastnosti tohoto produktu, ale můžeme vám říci už teď, že Titan Gold funguje opravdu velmi dobře. Reklama se chlubí nejlepšími výsledky klinických studií, ale většina mužů může dosáhnout na 85-95 % výhod, které jsou v reklamě uvedeny.

Produkt leze koupit pouze online: tento progresivní přístup k maloobchodnímu prodeji se postaral o minimalizování ceny a vyřazení zbytečných prostředníků. To je právě ten důvod, proč Titan Gold nenajdete v lékárnách, na Amazonu nebo v jiných prodejnách. Neexistují žádné dohody nebo smlouvy, které by umožňovaly prodávat tento gel jinde než na oficiální stránce. Dávejte si pozor na padělky, které používají název Titan Gold, mnoho uživatelů je již nahlásilo. Kupujte pouze od důvěryhodných prodejců:

Odkaz na oficiální stránku

Jde nám o vaše peníze a zdraví, ale je to na vás, jestli se chcete řídit našimi doporučeními nebo ne. Na oficiální stránce se vám může dostat ucelené konzultace o kvalitách produktu, jeho použití, účincích, kontraindikacích a podrobnostech objednávky. Jen nechte v kontaktní formuláři své údaje a zástupce společnosti vám zavolá. Vše je 100% zdarma.

Názory na Titan Gel Gold: recenze doktorů a komentáře zákazníků

Názory na Titan Gel Gold: recenze doktorů a komentáře zákazníků

Petr Jelínek

Nedostatečná délka penisu je hlavním důvodem neúspěšných sexuálních zážitků a také jedním z předních důvodů rozpadlých vztahů. Velikost penisu se dá zvětšit fyzickými a chirurgickými metodami, ale buďto jde o nebezpečné věci nebo je zvětšení spojeno s mnoha vedlejšími účinky a kontraindikacemi. Obě metody mohou znamenat vysoké riziko pro zdraví a erektilní fungování. Jedinou bezpečnou a účinnou metodou na zvětšení velikosti penisu, kterou znám, je Titan Gel Gold. Jde o nové vylepšené složení, které původní délce přidává 5-6 cm a 2-3 k průměru, podporuje orgasmus a bojuje s předčasnou ejakulací. Výsledkem je, že muž se cítí sebevědomější a vytváří si vztahy, o které má opravdový zájem.

Petr Holek

Titan Gel Gold používám 12 dní a první výsledky jsou vážně ohromné: +3,1 cm v délce a 1,9 cm v průměru. Vydržím i déle v posteli: přítelkyně byla velmi překvapená a dosáhla několika orgasmů. Řeknu vám víc, až balení doberu.

Zdeněk Blecha

Po rozvodu jsem se rozhodl zapracovat na sexuálním aspektu mého života. Je vážně super, že jsem našel Titan Gold – tenhle gel nabízí plno výhod a nestojí v porovnání s operacemi na zvětšení penisu prakticky nic. První výsledky se objeví tak za 10-14 dní, ale je důležitý pokračovat, protože výsledek je pak ještě lepší: sexuální výdrž, lepší orgasmy a celkově větší libido. Vážně mi přijde, že jsem omládl aspoň o 20 let.

Stojí negativní názory a hodnocení produktu na základě informovaných názorů nebo je možné je ignorovat?

U některých lidí produkt nefunguje ze dvou nejčastějších důvodů:

 1. Zakoupení padělku místo originálního produktu. Právě z tohoto důvodu byste měli kupovat pouze u důvěryhodných prodejců.
 2. Přerušení užívání léku nebo zapomínání na dávkování. Používejte konzistentně, protože účinek je kumulativní.

Jak používat gel na zvětšení penisu? Pokyny k použití Titan Gel Gold

Následujte tyto pokyny a zjistěte, jak se gel správně nanáší:

 1. Před nanesením kůži opláchněte a usušte.
 2. Vymáčkněte dostatečné množství produktu a jemně jej vmasírujte, dokud se plně nevstřebá.
 3. Pokud začnete cítit brnění nebo chladivé pocity, nemusíte se bát, nejde o alergii ani o nějakou nevýhodu produktu. Tyto pocity vyvolává pronikání do hlubokých tkání.
 4. Používejte denně po dobu 30 dní.

Složení Titan Gel Gold, vedlejší účinky a kontraindikace

Laboratorní testy neodhalily během používání Titan Gel Gold žádné vedlejší účinky. Vysoká koncentrace aktivních složek může vyvolat chladivé pocity. Mezi kontraindikace patří přecitlivělost nebo alergie na jednotlivé složky produktu. Doporučuje se nejdříve vyzkoušet snášenlivost vašeho organismu na gel. Zkuste tedy nejdříve použít pouze velmi malé množství gelu. Pokud se během 24 hodin neobjeví nějaká reakce, můžete gel bezpečně používat.

Složení produktu zahrnuje ty nejlepší látky pro růst pensi, alespoň podle článků na Wikipedii:

 • Titan Gold© Pump matice – rozšiřuje kavernózní tělíska do většího průměru;
 • AAKG – pumpuje krevní cévy pro růst délky;
 • Guarana s extraktem zelené kávy – zvyšuje libido a prodlužuje sex;
 • Zinek a hořčík – zlepšují produkci testosteronu;
 • Sliz hlemýždě a kolagen – chrání cévy a tkáně penisu před poškozením a podporuje jejich elasticitu.

Jak koupit Titan Gel Gold se zaručenou kvalitou: oficiální stránka produktu

Jak koupit Titan Gel (Gold a Original) se zaručenou kvalitou: oficiální stránka produktu

Originální gel najdete v prodeji pouze na oficiálních stránkách důvěryhodných prodejců:

Odkaz na oficiální stránku

Výrobci to vysvětlují tak, že tímto způsobem mohou minimalizovat náklady na distribuci a nemusí nic platit lékárnám a jiným společnostem. Proto nenajdete reklamy na Titan Gel Gold v televizi ani nenajdete originální produkt na Amazonu nebo na jiných podobných místech. Společnost vyrábějící produkt to komentuje následovně: vážíme si našich zákazníků a nechceme proto, aby si náš produkt spojovali s vysokými cenami a vlezlým marketingem. Nabídka je tvořena poptávkou – dáváme prostě jen mužům to, co chtějí.

Cenu si můžete zjistit na webové stránce nebo můžete zaslat své kontaktní údaje a zástupci společnosti vám udělají nabídku. Zástupce vám zavolá, odpoví na vaše otázky týkající se produktu a pomůže vám objednávku potvrdit.

Autor: Gustav Petr, žiji v České republice. Studuji výživu a medicínu, píšu články pro tento web a mám vášeň pro žurnalistiku.

Sdílet s přáteli
Hodnocení
( 20 assessment, average 4.8 from 5 )