Rhino Gold Gel recenze: komentáře a zkušenosti, hledání v lékárnách

Rhino Gold Gel mini

Nejdůležitější otázkou, kterou si můžete o produktu Rhino Gold klást: opravdu funguje tak, jak v reklamě? Níže najdete podrobnější informace, ale ve zkratce: ano, opravdu tak funguje! Opravdu má jedinečné vlastnosti, které podporují růst penisu. Nicméně je tu několik věcí, na které je potřeba si dávat pozor, obzvláště, pokud se rozhodnete si koupit Rhino Gold Gel online a jste ochotni s ním dosáhnout nejlepších výsledků.

Pojďme na to krok po kroku.

Proč jsou někteří lidé skeptičtí a proč mohou být zákazníci Rhino Gold gelem zklamáni? Nejčastějším důvodem je, že lidé kupují padělky. Originální stránka produktu Rhino Gold Gel se dá jednoduše okopírovat, podvodníci pak využívají této příležitosti k prodeji nekvalitních náhražek, které nemají žádný účinek. Možná budete překvapeni počtem padělků, které se objevují například i na Amazonu.

Nejjistějším způsobem, jak se ujistit, že kupujete originální gel a že kupujete výrobek, který opravdu funguje, je provést objednávku na oficiální stránce:

Odkaz na oficiální stránku

ale je to na vás, jestli využijete našeho doporučení nebo ne. Na oficiálních stránkách společnosti každopádně dostanete online poradenství zdarma, stačí jim na stránce zanechat váš kontakt. Konzultaci dostanete i bez okamžitého nákupu produktu. Máte od profesionálů šanci zjistit víc informací o tom, jak funguje, jaké je jeho složení, jaké má vedlejší účinky a další aspekty.

Zpětná vazba na Rhino Gold gel - názory doktorů a zákazníků Petr Jelínek, doktor na sexuálního zdraví

Zpětná vazba na Rhino Gold Gel – názory doktorů a zákazníků

Petr Jelínek

Po mnoho let byl jedinou možností, jak zvětšit penis, chirurgický zákrok. Pumpičky a prodlužovače přináší pouze dočasné výsledky a mohou být pro sexuální zdraví nebezpečné. Nedávno přišel na trh Rhino Gold Gel, který je skvělý: Zkoušel jsem ho ve své praxi už několikrát a opravdu funguje! Působí na interní strukturu penisu a pomáhá zvětšit kapacitu topořivého tělesa. Díky tomu se do tkání penisu dostane více krve a dojde tak k výraznému zvětšení.

Michal Trnka

Rhino Gold Gel jsem začal používat před 2 týdny a už teď pociťuji zvětšení v délce i průměru: +2,6 cm a +1,8 cm. Budu pokračovat dál, abych dosáhl výsledků slibovaných v popisu produktu.

Zdeněk Blecha

Podle mě nikdy není pozdě povznést svůj sexuální život na další úroveň. Objednal jsem si Rhino Gold Gel z oficiální stránky a musím říct, že ta negativní hodnocení píšou lidi, kteří si nejspíš koupili nějaké placebo. Opravdu to funguje, prvních výsledků jsem si všiml zhruba za týden. Na konci měsíce se mi zvětšil už o 4 cm a rozhodně nemůžu říct, že by na začátku byl nějak malej. Rozhodně to zkuste.

Proč tento produkt trpí negativními názory a hodnoceními?

Jsou tu 2 nejčastější důvody, které způsobují nízkou účinnost produktu:

 1. Jak jsme zmínili výše, lidé si koupili padělek. Všechny produkty v nějaké fázi svého působení mají nějaká omezení. Kupujte pouze od důvěryhodných prodejců.
 2. Lidé přestávají gel používat po získání prvních výsledků. Pamatujte, že účinek se kumulativní, takže se doporučuje používat gel po dobu 30 dní a nepřestat ho používat dříve.

Jak používat gel na zvětšení penisu? Návod, jak Rhino Gold Gel používat

Pokud chcete vědět, jak Rhino Gold gel používat, můžete si buď přečíst informace na balení nebo postupujte podle těchto pokynů:

 1. Připravte svou kůži, měla by být čistá a suchá.
 2. Vezměte větší množství produktu a jemně jej aplikujte na penis. Jemně rozetřete, dokud se gel plně nevstřebá.
 3. Gel nestírejte ani jej nesmývejte po dobu 30 minut.
 4. Mírné chladivé a brnivé pocity nejsou známkou alergie, jde o normální účinek produktu s pojený se vstřebáváním do hlubších tkání.
 5. Používejte jednou denně po dobu jednoho měsíce.

Složená gelu Rhino Gold, vedlejší účinky a kontraindikace

Během několikafázových klinických studí nedošlo při používání gelu Rhino Gold k žádným vedlejším účinkům. Někteří zákazníci považují chladivý účinek po použití za mínus produktu, jde ale o výsledek vysoké koncentrace složek produktu. Mezi kontraindikace používání produktu patří přecitlivělost nebo alergie na složky gelu. Před použitím vyzkoušejte malé množství gelu na malou část těla.

Složení produktu je podle článků na Wikipedii velmi účinné:

 • Inovativní složení produktu RhinoGold© – pro vnitřní rozšíření kavernózních struktur penisu;
 • L-arginin – pro roztažení krevních cév a zlepšení toku krve;
 • Mikronizovaný prášek Guarany – pro zvýšení sexuality a touhy;
 • Glukonát zinku – pro stimulaci přirozené produkce testosteronu;
 • Sliz hlemýždě – aby byly buňky a cévy elastičtější.

Jakou Rhino Gold gel koupit, v jakých lékárnách a za jakou cenu - oficiální stránka produktu

Jakou Rhino Gold gel koupit, v jakých lékárnách a za jakou cenu – oficiální stránka produktu

Produkt je k prodeji pouze na oficiálních stránkách důvěryhodných prodejců:

Odkaz na oficiální stránku

Tímto způsobem není nutné platit za distribuci v lékárnách a nemusí se platit organizacím třetích stran, díky tomu je konečná cena pro koncového zákazníka co možná nejnižší. Produkt tak nenajdete v lékárnách ani na Amazonu. Nabídka je určována poptávkou, takže se cena může mírně lišit. Je vždy lepší se během vaší konzultace zdarma zeptat zástupce společnosti na aktuální cenu. V této fázi nákupu také zadáte své jméno a kontaktní telefonní číslo. Důležité: při podání objednávky nemusíte platit. Platba se prování při doručení.

Autor: Gustav Petr, žiji v České republice. Studuji výživu a medicínu, píšu články pro tento web a mám vášeň pro žurnalistiku.

Sdílet s přáteli
Hodnocení
( 22 assessment, average 4.77 from 5 )